יובל רגב, בוגר לימודי אדריכלות ובנוי ערים, הטכניון, הקים את המשרד בשנת 1983, בשותפות עם אדריכל מנחם יונגסטר. בשנת 2000 הפך המשרד לעצמאי - יובל רגב - אדריכל ובונה ערים בע"מ.

כיום המשרד כולל צוות אדריכלים מקצועי ותוסס, בהובלתו של אדריכל יובל רגב, והוא מהווה גם משרד מאמן לאדריכלים צעירים בוגרי המחלקות לארכיטקטורה.

המשרד עוסק במגוון תחומי התכנון: תכנון עירוני, תכנון מבנים על סוגיהם, פיתוח שטח ונוף ועיצוב פנים.

לאורך השנים צבר המשרד נסיון עשיר ומגוון בתכנון מבנים בקשת רחבה של שימושים: מבני ציבור, מבני חינוך, בנייה רוויה למגורים, מבני מסחר, מבני תעשיה, ובתים פרטיים. כל פרויקט שבאחריות המשרד מטופל ביסודיות לאורך כל שלביו החל מן הרעיון הראשוני, דרך הכנת תכנית הבינוי, תכניות להיתר בניה ותכניות לבצוע המבנה, עיצוב פרטי הבנין, בחירת חומרי הגמר למבנה, עיצוב הפנים, פיתוח השטח והנוף, הכנה למכרז, פיקוח עליון על הבניה וליווי עד לסיום הפרוייקט.

 

במוקד החשיבה התכנונית שלנו נמצאים האנשים- אותם אנשים שעבורם מיועד המבנה - האנשים שיחיו, יעבדו, ילמדו, יבקרו ויבלו בתוך החללים שניצור. בראש וראשונה, על המבנה לשמש אותם בנוחות ולהקנות להם תחושת בטחון, אך גם להיות בעל איכות אסתטית נאה. אנו חושבים על כל מבנה כעל יחידה אינטגרטיבית ושלמה שבה הסביבה, החזות והתוך של המבנה משתלבים זה בזה בהרמוניה, ומעניקים  מענה אופטימלי לצרכים היחודיים ולתפיסה האסתטית של משתמשי הקצה שלו.

 

אנו רואים בתנאי הסביבה-  הטופוגרפיה, כווני הרוחות והאקלים, את אבני היסוד עליהן נבסס כל תכנון מלכתחילה, מתוך מטרה ליצור מבנה המנצל את המשאבים הטבעיים לשימוש יעיל ובר קיימא, ותוך שימת דגש על בניה חסכונית וכזו שתאפשר שימוש חסכוני במבנה לאורך השנים שיבואו.  אנו מתעדכנים באופן שוטף בחידושים במוצרי הבנייה, במערכות ובשיטות הבניה החדשות, ומשלבים אותם בתכנון. כך, המוצר התכנוני שאנו מציעים ללקוח, הוא תוצר של חשיבה רחבה וכוללת, המשלב את ההתיחסות לרצונותיו, צרכיו וחזונו עם הידע והנסיון המקצועיים והעשירים שלנו.

אודות המשרד

יובל רגב - אדריכל ובונה ערים בע"מ

טל: 09-9515022 | פקס: 09-9514597 | כתובת: רח' המדע 8 הרצליה | אימייל: yregevy@bezeqint.net 

נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר תדמית לעסק​

יובל רגב-אדריכל ובונה ערים בע